KIDdo
489 TL Fibabanka ile 68 TL/ay
CEPSTOP En geç 14 Kasım tarihinde kargoda
RENK:
ADET:
1
 
Telefon
Tablet-Bilgisayar
Aksesuar
Saatler çocuğunuz için özgürlüğü, sizin için huzuru gösteriyor!


reeder KIDdo; ön kamerası, özel tasarımı ve iki farklı renk seçeneğiyle çocuğunuzun yeni favorisi olmaya aday! Sahip olduğu 380 mAh bataryasıyla günün her anında kesintisiz hizmet sunmak için tasarlanan reeder KIDdo ile çocuğunuz her an güvende!
Güvenilir teknoloji ile içiniz rahat

reederKIDdo’nun haritada çocuğunuzun konumunu gösterme ve güvenli alan denetimi özellikleri sayesinde çocuğunuz özgür hissederken, siz de rahat edebilirsiniz! Çocuğunuzun nerede olduğunu an be an telefonunuzdan harita üzerinde görüntüleyebilir, çocuğunuzun belirlediğiniz güvenli alan içerisinde olduğunu kontrol etmeyi de reederKIDdo’ya bırakabilirsiniz.


Görünmez gücü keşfet!

Hem çocuğunuza hem size güven verecek reederKIDdo; MediaTek işlemcisi, 64MB RAM ve 64MB dahili depolama alanıyla sahne arkasındaki performansını ortaya koyuyor. reederKIDdo’nun Sim Kart desteği sayesinde, dilediğiniz zaman uygulama üzerinden çocuğunuzla sesli mesajlaşmanın konforunu ve belirleyeceğiniz güvenli kontak listesi ile iletişim kurmanın getirdiği güveni bir arada yaşayabilirsiniz. Saatin kapanması veya koldan çıkartılması halinde ise reederKIDdo size bildirim gönderecektir.

Özgürlüğün dizaynı; reederKIDdo

reederKIDdo, 240x240 ekran çözünürlüğüne sahip 1.54” boyutlu dokunmatik IPS ekranı ve iki farklı renk seçeneğiyle çocukların vazgeçilmezi! Çocukların kullanım alışkanlıkları göz önüne alınarak geliştirilen akıllı saat, suya ve toza karşı dayanıklıdır. Zevkle kullanacakları reederKIDdo, şık görünümünün ötesinde onlara özgürlüğün kapılarını aralayacak!