G231 Prodigy
249 TL Fibabanka ile 68 TL/ay
CEPSTOP En geç 14 Kasım tarihinde kargoda
RENK:
ADET:
1
 
Telefon
Tablet-Bilgisayar
Aksesuar

LOGITECH G231 PRODİGY


OYUN KULAKLIĞI


Tüm oyunlarınızda inanılmaz ses kalitesi

OYUN KALİTESİNDE STEREO SES

 

Yaprak düşüşünden bomba patlamasına kadar her şeyi duyun.

 

Oyunlar yalnızca grafikten ibaret değildir. Ses görüntüyü tamamlar. 40 mm’lik neodimyum sürücüler kullanan G231, baştan sona oyun atmosferinden kopmamanızı sağlayan yüksek kaliteli stereo ses sunar. G231; Xbox One™*, Playstation 4™ ve PC ile uyumludur, böylece tüm oyunlarınızdaki inanılmaz sesleri duyabilirsiniz.

 

* Bazı Xbox One denetimleri ayrıca satın alınan kulaklık adaptörü gerektirebilir


SPOR PERFORMANSINA YÖNELİK KUMAŞ

 

İÇEREN KULAKLIK YASTIKLARI

 

Sert oyunlar için yumuşak bir dokunuş

 

Kesintisiz oyun seansları, ısı ve teri de beraberinde getirir. G231 kulaklık yastıklarını, saatlerce kullanım sonrasında dahi konforlu ve yumuşak hissini koruması için özenle seçilmiş spor performans kumaşıyla kapladık. Üstelik bu kumaşı kolayca çıkarıp yıkayarak, kulaklığın şeklini korumasını sağlayabilirsiniz.

Hafif Tasarım

 

Bir sorundan kurtulun

 

İnce ve hafif bir tasarıma sahip kulaklık ses kalitesinden ödün vermez. Daha hafif ve dengeli yapısı sayesinde oyuna odaklanabilir ve hatta kulaklık taktığınızı bile unutabilirsiniz.


Katlanabilir, Tek Yönlü Mikrofon

 

Bazen sessizlik kazanmanıza neden olabilir

 

Sesinizi duyurmak istediğinizde, yüksek ve net bir sesle duyurabileceksiniz. G231’in tek yönlü mikrofonu, yalnızca sizin sesinizi alacak şekilde konumlandırılabilir. Konuşma havanızda değil misiniz? Katlayıp kaldırın.


Kablo Üzerinde Ses Denetimi

 

Ses komutu, parmaklarınızın ucunda

 

Hızlı ve duyarlı ses ayarlamaları için sessiz düğmesine ve ses düzeyi düğmesine kolayca erişebilirsiniz. Hepsi 2 metrelik bir kabloya bağlıdır.


DÜZ KULAKLIKLAR

 

Açık esneklik

 

İkiz oyuncuların bile birbirinden farklı olduklarını biliyoruz. Kişisel uyum için kulaklıklar 90 dereceye kadar döndürülebiliyor. Düz de durabildiklerinden günlük yıpranmadan dolayı daha az hasar görürler.